Labfactor w liczbach
wielkości na miarę inżyniera
19 Laboratoriów
Tam szukaj przemysłowych innowacji i zielonych technologii
Kierunki priorytetowe dla gospodarki
Jaki potencjał kryje się w tych murach?
Wizualizacje
Labfactor - Budowa nowego budynku WIPOŚ PŁ

5 lutego 2016 r. - Drzwi Otwarte w LabFactor

Drzwi otwarte 1200x900-2

5 lutego 2016 r. - Drzwi Otwarte w LabFactor

Lubisz nowoczesne technologie, pokazy, doświadczenia, eksperymenty związane z wkraczaniem w erę zielonej gospodarki?

Zapraszamy wszystkich entuzjastów innowacyjnej inżynierii przemysłowej oraz zaawansowanych rozwiązań proekologicznych do zobaczenia na własne oczy najnowocześniejszej bazy dydaktyczno – laboratoryjnej w Polsce. Zobacz jak będzie wyglądała nauka i ekonomia przyszłości oparta o odnawialne źródła energii, nanotechnologie, bezpieczeństwo dla ekosystemu i człowieka.
Odkryj pojęcia takie jak zrównoważony rozwój, reindustrializacja, gospodarka cyrkulacyjna, inżynieria procesowa.
Zapraszamy od godziny 10.00 do 14.00-tej do budynku LabFactor przy ulicy B. Stefanowskiego 2, wjazd/wejście od ul. F. Żwirki.
Szczególnie zachęcamy szkoły ponadgimnazjalne do organizowania grup uczniowskich (zapisy do 3 lutego 2016 r. ) na adres:

W razie wątpliwości zachęcamy także do kontaktów bezpośrednich :

Dr Aleksandra Ziemińska-Stolarska

Pełnomocnik Dziekana ds. Rekrutacji

Tel. 604-943-132

Adam Szymański

Pełnomocnik Dziekana ds. Promocji Wydziału

Tel.: 42 631 37 87, fax: 42 636 56 63

kom.: 501 659 744

Poniżej szczegółowy opis wytypowanych laboratoriów, w których odbędą się liczne pokazy, wykłady (tematyka w załączniku), doświadczenia i eksperymenty.
LabFactor to Twoje przyszłe doświadczenia zawodowe i naukowe - w najnowocześniejszych laboratoriach w kraju!